Доцент кафедри фінансів Мазур Андріана Володимирівна та доцент кафедри обліку та аналізу Тивончук Олена Іванівна взяли участь у роботі Українського форуму центрів спільного обслуговування

Представники ІНЕМ Національного університету «Львівська політехніка» взяли участь у роботі Українського форуму центрів спільного обслуговування.
26 квітня 2018 р. доцент кафедри фінансів Мазур Андріана Володимирівна та доцент кафедри обліку та аналізу Тивончук Олена Іванівна взяли участь у роботі Українського форуму центрів спільного обслуговування.
Форум проходив з метою створення спільної незалежної платформи для обміну досвідом та обговорення можливостей, що створюються завдяки швидкому розвитку центрів спільного обслуговування (ЦСО) та аутсорсингу бізнес-процесів в Україні. Останнім часом низка провідних мультинаціональних компаній вирішила організувати в Україні свої регіональні оперативні підрозділи ЦСО. Учасниками форуму були керівники компаній, що вже ведуть операційну діяльність ЦСО в Україні, та компаній, що активно розглядають питання розміщення таких підрозділів в нашій країні (PwC в Центральній і Східній Європі, Deloitte J&L Consulting, Veom, SUN InBev Ukraine, Runway, Асіно Фарма Старт, Lufthansa Global Business Services). Представники Львівської обласної державної адміністрації засвідчили свою підтримку організації діяльності ЦСО в Україні. Відкривав форум Голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка.
Під час Форуму Компанія PwC Центральна і Східна Європа (PwC CEE) оголосила про відкриття у Львові Центру надання послуг. Він виконуватиме широкий спектр професійних завдань для аудиторських, податкових та консультаційних проектів PwC.
PwC вже має позитивний досвід у створенні власних внутрішніх Центрів надання послуг у всьому світі. Наприклад, у найближчому Центрі у місті Катовіце в Польщі працюють понад 1 700 осіб, які обслуговують більш, ніж 50 країн у мережі PwC. Адам Яміол, партнер PwC в Центральній і Східній Європі, відповідальний за консалтингову практику Центрів спільного надання послуг прокоментував: «Ми обрали Львів для відкриття нашого Центру, проаналізувавши декілька інших претендентів у Центральній та Східній Європі. Ключові переваги Львова, які зумовили наш вибір – доступ до високоосвічених місцевих кадрів, зручне розташування, відкрите ділове середовище, значні можливості для інновацій, і підвищення ролі України в регіональному бізнес співтоваристві». Центр PwC у Львові у найближчий час планує залучити понад 350 фахівців. На сьогоднішній день PwC шукає студентів, випускників та досвідчених професіоналів у сфері обліку, фінансів, управління зарплатними проектами, аналізу даних тощо.
Викладачі Національного університету «Львівська політехніка» провели зустріч з Іриною Максименко, Директором Центру надання послуг PwC у Львові, під час якої обговорили перспективи співпраці Центру з Львівською Політехнікою та можливості працевлаштування студентів університету.
Було проведено зустріч з Генеральним директором J&L Consulting Пітером Майєром-Расмуссеном, на якій також було обговорено перспективи налагодження майбутньої співпраці.