Стажування в міжнародній аудиторській компанії KPMG у Варшаві – це важливий крок для розвитку у сфері фінансів і чудовий старт для майбутньої кар‘єри!

Безліч конференцій, олімпіад, конкурсів та програм стажування – це лише маленька частинка широкого спектру перспектив, які відкриваються перед студентами кафедри фінансів. Кожен має можливість проявити себе, а викладачі завжди готові підтримати та дати фахову пораду. Вони справжні професіонали своєї справи, які вміють цікаво подати матеріал та перетворити звичайну пару на жваву дискусію.

Ґрунтовні знання та досвід, який я отримала в процесі навчання, стали запорукою мого подальшого розвитку. Зараз я навчаюсь за програмою подвійних дипломів в Краківській гірничо-металургійній академії ім. Станіслава Сташіца. База знань отримана в рідному університеті дозволяє впевнено почувати себе на заняттях та з легкість здавати сесію на відмінно. Крім цього, це чудовий шанс відчути себе в новому культурному середовищі, покращити знання іноземних мов та знайти нових друзів.

Міжнародні зв’язки Національного університету «Львівська політехніка», і кафедри фінансів зокрема, дозволили мені взяти участь у програмі «Leopolis for Future». Завдяки якій, я отримала шанс пройти трьохмісячне стажування в міжнародній аудиторській компанії KPMG у Варшаві. Я вважаю це важливим кроком для мого подальшого розвитку у сфері фінансів і чудовим стартом для моєї майбутньої кар‘єри.

Батюк Мар’яна, магістр кафедри фінансів

Львівської політехніки