Викладачі та студенти кафедри фінансів відвідали Головний офіс Центру надання послуг PwC у Львові

Для студентів старших курсів та викладачів кафедри фінансів представники міжнародної аудиторської та консалтингової компанії «PwC Україна» влаштували презентацію своєї діяльності та можливостей працевлаштування й кар’єрного росту. Зустріч відбулася в нещодавно відкритому офісі компанії PwC у Львові за сприяння викладачів кафедри.
Варто відзначити, що компанія «PwC» входить в четвірку світових лідерів з аудиту, оподаткування, супроводу угод та консультування бізнесу. Компанія PwC присутня на українському ринку з 1993 року та нещодавно оголосила про відкриття Центру надання послуг у Львові, що орієнтуватиметься на обслуговування Центральної і Східної Європи. У найближчі кілька років Центр планує залучити понад 350 фахівців.
Компанія надає реальні можливості для працевлаштування студентів і випускників. Молода команда й високий рівень професіоналізму, міжнародний досвід і програми стажування, високий рівень корпоративної культури, сучасні тренінги, гнучкий графік роботи та індивідуальний підхід – це основні переваги «PwC Україна», з якими й ознайомили студентів під час зустрічі.
Студенти мали змогу поспілкуватись з Головним директором Львівського відділення «PwC Україна», представником відділу кадрів та Директором відділу аудиту.
Відповідно, була представлена презентація Львівського відділення «PwC Україна», його стратегія, основні цілі та цінності. Студенти дізнались про основні вимоги до кандидатів, які бажають приєднатися до команди «PwC»: вища економічна освіта, володіння іноземними мовами, прагнення здобувати нові знання та професійні навички. Студентам детально розповіли про основні напрямки діяльності Центру, а саме: виконання широкого спектру професійних завдань для аудиторських, податкових та консультаційних проектів PwC. Саме зараз є чудова можливість збудувати стрімку кар’єру в компанії, оскільки Центр лише починає набирати працівників та готовий брати студентів з хорошою базою знань та продовжувати їх навчання вже в конкретному професійному напрямку.
Під час презентації компанії студенти активно задавали питання та відповідали на питання працівників компанії. Вкінці зустрічі студентам було запропоновано пройти контрольний тест для перевірки знань. Маючи надзвичайно широку базу знань, здобутих за роки навчання від справжніх професіоналів кафедри фінансів, студенти з легкістю справились з отриманим завданням.
Підсумовуючи варто сказати, що кафедра фінансів дає своїм студентам дуже багато: необхідні теоретичні знання та вміння їх застосувати на практиці, надає можливість стажування як на українських підприємствах, так і на підприємствах світового рівня. Студенти, що брали участь в зустрічі з представниками компанії «PwC Україна», висловлюють велику вдячність викладачам кафедри фінансів за надану можливість.

магістр Абрамчук Н.