Вибір майбутньої професії – крок у доросле та самостійне життя!

Вибір майбутньої професії – крок у доросле та самостійне життя, вибір вищого навчального закладу – лотерея, адже лише в кінці навчання ти можеш визначити правильність такого вибору.

Мені пощастило, що обрала саме кафедру фінансів Національного університету «Львівська політехніка». Професійна, насичена та різностороння організація навчального процесу, постійна підтримка викладачів дозволили отримати знання та навички для подальшого професійного розвитку. Працюю за спеціальністю, люблю свою роботу та з приємною ностальгією згадую про роки в університеті. Колектив кафедри фінансів – це справжні професіонали, педагоги та психологи, котрі своїм підходом та настановами надихали на нові звершення та вселяли віру в себе. Поряд з нами завжди були надійні наставники, які могли підтримати, дати пораду та скерувати у правильне русло юну та невичерпну енергію студентів.

Тиха Ольга Іванівна,

провідний спеціаліст відділу фінансування соціального забезпечення і програм соціального захисту населення Управління фінансів департаменту фінансової політики Львівської міської ради

Роки навчання: 2010-2015