ХОЧЕТЕ СТАТИ УСПІШНИМ ФІНАНСИСТОМ – ПРИХОДЬТЕ НА НАВЧАННЯ ДО ЛЬВІВСЬКОЇ ПОЛІТЕХНІКИ!!!

Я, Соломія Папірник, навчаюся у Національному університеті «Львівська політехніка» на кафедрі фінансів. Можу сказати, що мені дуже пощастило. Чому, спитаєте Ви?

Передусім, коли я вперше зайшла в університет, а це був день подачі документів, мені сподобалося, як був організований процес прийому документів.

По – друге, не можу не згадати і перший день навчання для першокурсників університету. Це невимовно красиве свято, яке я буду пам’ятати, мабуть, усе життя. Та й та кількість студентів, яку має Львівська політехніка – це також свого роду рекорд. Адже близько 35 тисяч студентів – це круто.

Безумовно, як усі інститути, так і кафедри в їх складі заслуговують на повагу, однак кафедра фінансів особисто для мене є найкращою. Багато викладачів мають ступінь доктора і кандидата наук, що є дуже важливим. З такими людьми приємно працювати і розвиватися всебічно. Коли потрібна допомога в тому чи іншому питанні, тобі ніхто не відмовить. І саме тут можна досягти великих успіхів у навчанні. Зараз я навчаюся на 3-му курсі, то хочу подякувати усім викладачам. Ви класні!!!

Рекомендую усім кафедру фінансів! І якщо Ви хочете стати успішним фінансистом, то приходьте на навчання до Львівської політехніки, не пошкодуєте.