Кафедра фінансів активно залучає представників бізнесу до проведення навчальних занять!

Коли на лекцію приходить людина, що може поділитися практичними навиками і власним досвідом зі студентами під час теоретичного освоєння матеріалу – це великий плюс для студентів, адже вони ТУТ і ЗАРАЗ можуть почути як теорія реалізується на практиці, зрозуміти, навіщо їх вчать тих чи інших постулатів.

Саме таким стало лекційне заняття з вибіркової дисципліни «Фінансово-кредитне забезпечення власного бізнесу», яку викладає доцент кафедри фінансів Ольга Коць (Olha Kots).

Cьогодні до студентів завітала співзасновниця ТзОВ «РОМЕК-С», ФОП, бізнес-леді Ліляна Володимирівна Соловій (Lilyana Burda). Вона розповіла студентам про свій досвід заснування власного бінесу, акцентувала увагу на заходах, які треба зробити першочергово, якщо Ви плануєте відкрити власну справу, роз’яснила, як відбувається процедура реєстрації ФОП, а також у яких випадках варто надати перевагу створенню ТзОВ.

Ліляна Соловій (Lilyana Burda) закликала студентів не боятися братися за власну справу, впевнено вибирати для себе майбутнє, а найголовніше – чесно і прозоро вести бізнес, адже тільки так ми можемо збудувати успішну Україну.

Щиро дякуємо Ліляні Соловій (Lilyana Burda) за цікаве доповнення до теорії та участь у лекційному занятті!

І навіть карантин та дистанційні заняття не стали на заваді участі представників бізнесу у заняттях студентів!