Вітаємо учасників та переможців І етапу 79-ої студентської науково-технічної конференції Національного університету «Львівська політехніка» секції «Економіка і менеджмент» підсекції «Фінанси, банківська справа та страхування»!

Не дивлячись на складні умови, обумовлені світовою пандемією, 21 жовтня 2021 р. студентам та викладачам кафедри фінансів, в рамках 79-ої СНТК, вдалося поспілкуватися на науковому рівні, обмінятися ідеями і обговорити актуальні наукові проблеми. Загалом учасниками конференції було подано 68 тез доповідей за трьома підсекціями і у напруженій боротьбі ідей переможцями стали:

Студент гр. ФБМ-11 Антощук І.А. (підсекція «Актуальні питання управління публічними фінансами», науковий керівник – д.е.н., професор кафедри фінансів Хома І.Б.);

Студентка гр. ФБМ-11 Папірник С.Є. (підсекція «Проблеми розвитку фінансового ринку», науковий керівник – к.е.н., професор кафедри фінансів Партин Г.О.);

Студентка гр. ФБ-32 Рискальчук А.О. (підсекція «Особливості та перспективи розвитку корпоративних фінансів», науковий керівник – к.е.н., доцент кафедри фінансів Урікова О.М.).

Плідна робота конференції залишила тільки позитивні враження і надала поштовх до подальших наукових досліджень. Отож вітаємо переможців!!! Бажаємо успіхів і перемоги у ІІ етапі конференції!!!