Львівська політехніка є кузнею відомих людей, провідних фінансистів, політиків, службовців – переконаний Богдан Талатура, студент кафедри фінансів

Богдан Талатура, студент кафедри фінансів, керівник «Молодіжної ради» Львівської ОДА

Вам потрібно знайти те, що любите! І це так само правильно для роботи, як і для відносин. Ваша робота заповнить більшу частину життя і єдиний спосіб бути повністю задоволеним – робити те, що, на вашу думку, є великою справою. І єдиний спосіб робити великі справи – робити те, що ви любите!

Тому я, Талатура Богдан Ігорович, вже з дитинства знав, що хочу пов’язати своє життя та майбутню діяльність з економікою. Під час навчання у школі, кожен у випускних класах задумується перед вибором професії, перед вибором вузу для навчання та здобуття знань.

Для мене цей вибір зробити було не складно, часто чувши цікаві банківські новини, зміни в економічній сфері вдома від батька мені все більше і більше хотілося працювати в банку, як він. Отже, вибір став очевидним. Для нашої сім’ї кафедра фінансів НУ «Львівська політехніка» має свою історію, є дуже близькою і рідною, оскільки мої батьки є її випускниками. Коли наглядно бачиш, що батьками набутий досвід, отримані знання в даному вузі, є дуже вагомим аргументом в роботі, в правильному прийнятті рішень та в принципі в житті, то зробити власний вибір не так і важко.  Цей важливий крок було здійснено для того, щоб в подальшому здобути повну вищу освіту у Львівській Політехніці, а саме в інституті ІНЕМ навчаючись на кафедрі фінансів.

Моє знайомство з Львівською політехнікою було поетапне, перший навчальний досвід я отримав в Технічному фаховому коледжі НУ ЛП який закінчив з відзнакою, надалі перейшов на третій курс кафедри фінанси. З перших днів на кафедрі , я старався і стараюся по сьогоднішній день наполегливо вчитися та переймати знань від професіоналів своєї справи. Тут неможливо побачити, щоб викладач стояв з книжкою або листком і просто читав, тут всі викладають за самостійно розробленими програмами, які були складені за допомогою їх великого багажу знань та досвіду. Також цікаво набувати досвід наукової діяльності, до якого вміло залучають викладачі талановитих студентів. Таким чином, я вже мав змогу брати участь у 79 студентській науково-технічній конференції, моя робота зайняла 3 місце, що є дуже приємно та мотивує до подальшого навчання.

В загальному кафедра фінансів Львівської політехніки можна назвати кузнею відомих людей, провідних банкірів, політиків, службовців. Я, теж хочу поповнити цей список, вже активно займаюсь у вільний від навчання час громадською роботою та очолюю «Молодіжну раду» при ЛОДА.

Підсумовуючи вище зазначені мною слова, я впевнений, що завдяки професійній команді викладачів кафедри фінансів, я здобуду необхідні знання та досвід для реалізації тієї справи, що я люблю !!!