Побажання студентів групи ФБ-32 кафедри фінансів Львівської політехніки

Навчання у Національному університеті Львівська політехніка, а саме на кафедрі фінансів може бути доволі різне для студентів, адже організація навчання проводиться на досить високому рівні.

Наш університет, зокрема рідна кафедра дає безліч цікавих можливостей для навчання, саморозвитку, подорожей, міжнародного досвіду, проте головним драйвером завжди є бажання і цілі студентів.

Протягом навчання на бакалаврській чи магістерській програмах політехніки, університет і зокрема кафедра фінансів надає чимало цікавих курсів з професійними викладачами і практиками, а також достатньо багато позаурочних активностей. До прикладу, це стажування в університетах європейських країн, стажування в потужних фінансових компаніях, сильна постановка наукового процесу, наукова робота на кафедрі, міжнародні конференції, спортивна робота, а також різного роду олімпіади.

Університет дає студентам найголовніше – вміння вчитись. Безумовно, на будь-якій роботі після навчання потрібно освоїти ще дуже багато інформації, і цей процес ніколи не зупиняється, але університетська освіта дає можливість аналізувати і критично оцінювати цю інформацію в рази ефективніше.

Усе це формує з нас, групи ФБ-32, потужну ФІНАНСОВУ ЕЛІТУ!

Хочу побажати університету і нашій рідній кафедрі фінансів, успіху і процвітання!

Ми не підведемо ВАС!!!Можливостей є дуже багато, головне бажання досягати поставлених цілей!!!