МІЖНАРОДНЕ СТАЖУВАННЯ ВИКЛАДАЧІВ У VBW ENGINEERING (ПОЛЬЩА)

Нещодавно завідувачка кафедри фінансів Марія Бондарчук, професори Ігор Алєксєєв та Ірина Хома, доценти Олексій Побурко, Наталія Синютка, Андріана Мазур, Павло Гориславець, Оксана Урікова, Ірина Скоропад і доцент кафедри ТПЕ Марія Рисін пройшли міжнародне стажування у VBW Engineering (Польща).
Стажування відбулося за сприяння GradeVent (українського партнера VBW Engineering ), керівником якого є стейкхолдер кафедри фінансів Сергій Возгоменчук.
На зустрічах з директором з експорту VBW Engineering ТзОВ Marek Wozniak (Польща) обговорені актуальні питання щодо стратегічного планування діяльності компанії.

Львівські політехніки запропонували до використання свої методи і моделі для удосконалення фінансово-економічної роботи компанії.
Під час стажування львівські політехніки ознайомилися з бізнес-моделлю VBW Engineering ТзОВ (вентиляційні системи і установки Компанії знайшли попит у більш ніж тридцяти країнах світу, зокрема включаючи США, Німеччину, Швецію, Норвегію, Литву, Україну, Казахстан тощо. Польському ринку довірились такі міжнародні корпорації, як LG Cherm, MARS, Toyota, Avon, Electrolux, Ferrero тощо); з сертифікатами якості продукції, робіт, послуг VBW Engineering ТзОВ (Компанія підтримує найвищу якість продукції, що підтверджується численними сертифікатами як Eurovent, TUV Rheinland, ISO –та нагородами, зокрема «Орли польського бізнесу» (Orly Poskiego Biznesu), «Надійне підприємство» (Solidna firma), «Лідер експорту» (Lider Eksportu), «Європродукт» (Europrodukt); знайомство та вивчення досвіду Компанії – участь у виставках / презентаціях VBW Engineering (Компанія, будучи польським виробником обладнання для кондиціонування та вентиляції приміщень відповідно до потреб клієнта, орієнтується на інноваційні ідеї, гнучкість виробництва та економічні рішення); вивчення принципів соціальної відповідальності бізнесу на прикладі VBW Engineering ТзОВ (підзвітність, прозорість, надійність, етична поведінка персоналу, дотримання правових норм, гнучкість до виконання міжнародних норм, стандартів та правил, стійкість розвитку тощо); вивчення методики проведення та результатів SWOT- аналізу компанії VBW Engineering ТзОВ тощо.
За результатами стажування заплановані спільні проєкти з VBW Engineering; удосконалення освітніх програм з урахуванням пропозицій практиків, з якими викладачі мали можливість поспілкуватися.
Щиро дякуємо керівникам VBW Engineering і ТзОВ «Грейдвент» за результативну співпрацю задля розвитку українського і польського бізнесу та Львівської політехніки!