ЗМІ

Програма «Інший погляд» з Ольгою Теліпською на Радіо «Перше» https://soundcloud.com/user-2462259/marya-bondarchuk-teritoralna-gromada-pens-chi-svtit-40-rchnim-pensya-vd-derzhavi. До розмови запрошено Марію Бондарчук, професорку кафедри фінансів Львівської політехніки, доктора економічних наук, академіка Академії наук вищої освіти України і Академії економічних наук України.

Обговорено актуальні питання про фінанси та управління ними для пенсійного забезпечення громадян, вплив фінансово-кредитних інституцій на розвиток економіки України, пошук стратегій фінансового розвитку територіальних громад та багато інших фінансових питань.

Телепрограма «Тут і зараз» за участі Марії Костянтинівни Бондарчук, експерта з фінансів, доктора економічних наук, професора кафедри фінансів НУ “Львівська політехніка” на телеканалі ТРК ПЕРШИЙ ЗАХІДНИЙ.

https://www.facebook.com/1zahidTV/videos/689863568548550/

 

 

Інтерв’ю доцента кафедри фінансів Національного університету “Львівська політехніка” Коць Ольги Олегівни в програмі Правда наживо телеканалу НТА за 10 квітня 2017 року.
Оригінальне відео за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=af2LfKmi3IU

Телепрограма «Тут і зараз» із Yaryna Kapitan та Станіслав Безушко на телеканалі ТРК ПЕРШИЙ ЗАХІДНИЙhttps://www.facebook.com/1zahidTV/videos/689863568548550/ за участі Марії Костянтинівни Бондарчук, експерта з фінансів, доктора економічних наук, професора кафедри фінансів НУ “Львівська політехніка”.

Бюджет 2021: проїдання, виживання чи розвиток? Гостра, але коректна дискусія.

За рахунок чого ми будемо наповнювати державну скарбницю?

Гості в студії:

Олександр Кобзарєв, директор «Інституту міста»

Марія Бондарчук, експерт з фінансів, доктор економічних наук, професор НУ “Львівська політехніка”

Віктор Борщевський, доктор економічних наук, експерт із питань розвитку територіальних громад

Програма свідок НТН https://youtu.be/P0wv3kbJaQc

Тема: «Як долар керує цінами?»

До еспертного коментаря запрошено доктора економічних наук, професора кафедри фінансів Бондарчук Марію Костянтинівну

Програма свідок НТН https://www.youtube.com/watch?v=7kifZJH2osM

 Тема: «Ціни на ліки: круте піке» До еспертного коментаря запрошено доктора економічних наук, професора кафедри фінансів Бондарчук Марію Костянтинівну