Студенти-фінансисти Львівської політехніки – призери Всеукраїнського конкурсу наукових робіт з банківської справи

3 квітня 2018 року на базі Харківського ННІ Університету банківської справи України було підбито підсумки другого туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Банківська справа».

 

Загалом членами галузевої конкурсної комісії розглянуто 70 наукових робіт, що надійшли на конкурс. До участі у фінальному етапі запрошено 22 студенти – переможці першого етапу ІІ туру.  Серед призерів студенти-фінансисти Інституту економіки і менеджменту та Інституту підприємництва і перспективних технологій» Національного університету «Львівська політехніка».

 

Відтак,  Письменний Олексій – посів ІІ місце з роботою на тему «Теоретико-методичні засади побудови системи раннього попередження і реагування на кризові ситуації в комерційному банку», науковий керівник: доктор економічних наук, професор, академік Бондарчук Марія Костянтинівна.

 

Углева Юлія – посіла ІІІ місце з роботою на тему «Роль споживчого кредитування у формуванні довіри населення до банків», науковий керівник: професор Лапішко Марія Львівна.

 

Кафедра фінансів Львівської політехніки вітає переможців та їхніх наукових керівників з успіхом і бажає подальших науково-практичних звершень!