Якісна освіта на кафедрі фінансів Львівської політехніки – це успішний кар’єрний ріст!

Мене звати Марія і я студентка Національного університету “Львівська політехніка”. Зараз я навчаюся на 5 курсі за спеціальністю “Корпоративні фінанси”. І ще жодного разу протягом 5 років не засумнівалася у своєму виборі  – кафедри фінансів.

Викладачі моєї кафедри є справжніми професіоналами та завжди раді поділитися своїми знаннями з студентами. Вони доброзичливі та переймаються щодо наших успіхів та професійного розвитку. Саме тому, ми – студенти, активно беремо участь у конференціях, олімпіадах, різних програмах та долучаємося до написання наукових робіт.

І справді, знання, які я здобула – це неоціненний скарб і успішні інвестиції у майбутнє.

Також, мені дуже імпонує те, що викладачі часто запрошують працівників різних банків, підприємств, страхових та інших компаній, аби ми могли з ними поспілкуватися, запитати все, що нас цікавить та зрозуміти механізм роботи у компаніях зсередини. Звісно, що студенти, які добре себе проявляють у навчанні та мають велике бажання до знань,  можуть не тільки проходити практику у провідних компаніях, але й мають високі шанси подальшого працевлаштування та успішного кар’єрного росту.

 

Яцик Марія, магістр кафедри фінансів

Львівської політехніки