Представники кафедри фінансів Львівської політехніки разом з професіоналами Львівської міської ради окреслили перспективи інвестиційного та фінансового розвитку міста Львова

Альянс місцевої влади і освіти  дозволяє об’єднати ресурси міста та закладів вищої освіти задля реалізації суспільно значущих проектів. З цією метою студенти і викладачі кафедри фінансів  (професор Марія Бондарчук, доцент Марія Політило, доцент Оксана Курило) завітали до Львівської міської ради.
За сприяння Євгена Бойка – директора департаменту “Адміністрації міського голови” Львівської міської ради було проведено екскурсію в стінах ЛМР.
Студентство мало змогу поспілкуватися з Галиною Заяць – керівником відділу ділових індустрій управління економіки департаменту економічного розвитку ЛМР, яка провела короткий тренінг  «Вчимося Бізнесу». У відділі ділових індустрій нещодавно створено Центр підтримки підприємництва, де надаються консультації існуючим та потенційним підприємцям з наступних питань: як почати власну справу, який вид економічної діяльності обрати та які з них підлягають ліцензуванню, яку систему оподаткування обрати, консультація з питань створення внесення змін та припинення юридичної особи, порядок подання документів дозвільного характеру, навчання для підприємців. Управління економіки займається забезпеченням збалансованого економічного та соціального розвитку міста, ефективного використання природних, трудових, матеріальних і фінансових ресурсів; складання балансів фінансових, трудових ресурсів, грошових доходів та видатків, тощо.
Студентство також побувало у відділі управління інформаційної політики та зовнішніх відносин  міста Львова, де найпершими знають про всі найважливіші новини, що відбуваються в місті. Це так званий центр новин або «Прес-служба» Львівської міської ради.
Студентів та викладачів Львівської політехніки радо зустріли у приймальній міського голови – Андрія Садового.
Студенти пройнялися робочою атмосферою, що панує в кабінеті мера.
Викладачі і студенти мали змогу завітати у відділ управління інвестицій та проектів департаменту економічного розвитку ЛМР. Основною задачею Управління  інвестицій  та проектів – є забезпечення збалансованого зовнішньоекономічного та інвестиційного розвитку міста. Сорока Ярина, Попик Наталія та інші професіонали розповіли про основні напрями роботи з сприяння суб’єктам підприємництва міста у створенні спільних з іноземними партнерами підприємств, налагодження ефективної співпраці з міжнародними фінансовими організаціями, промоції інвестиційних та інших заходів, спрямованих на формування позитивного інвестиційного клімату м. Львова.
Водночас  викладачі і студенти кафедри фінансів Львівської політехніки домовилися про подальші зустрічі з метою компетентного розвитку майбутніх фахівців у сфері місцевих фінансів.