КАФЕДРА ФІНАНСІВ ЛЬВІВСЬКОЇ ПОЛІТЕХНІКИ – ЦЕ БЕЗЛІЧ МОЖЛИВОСТЕЙ ДЛЯ СТУДЕНТІВ!!!!!

Я,  Анна Григорук, третій рік навчаюсь  у Львівській  політехніці на кафедрі фінансів і не пошкодувала, що вибрала саме нашу кафедру.

Викладачі знають свої дисципліни на високому рівні, пишуть посібники, шукають нові методи викладання, щоб нам, студентам, було легко і цікаво сприймати нову інформацію.

Дякую кафедрі за зустрічі з  людьми з різних сфер професійної діяльності (з фінансистами, які працюють на  підприємствах, з працівниками Львівської міської ради і Львівської обласної держадміністрації, з керуючими банків і страхових компаній), а серед них є випускники нашої кафедри. Це дуже пізнавально!

Кафедра фінансів окрім ґрунтовних знань дає можливість для кожного студента реалізувати себе. Пари  – це не просто заняття, які обов’язково треба відпрацювати, це жваві, наповнені мультимедійними матеріалами, інтерактивними завданнями лекції та практичні заняття, які проходять надзвичайно захоплююче і цікаво. Викладачі кафедри вміють зацікавити та налаштувати студентів на плідну роботу.

  Викладачі  – професіонали своєї справи, які надихають на наукову роботу. У студентів є можливість співпрацювати у науковій сфері, проходити різноманітні співбесіди та стажування, що показує рівень кафедри.

Окреме величезне спасибі хочеться висловити професорсько-викладацькому складу кафедри за доброзичливу атмосферу, спасибі за розуміння і допомогу. І, звичайно, за знання, які надають впевненості і дозволяють йти далі, ставити цілі і досягати їх!