СПІВПРАЦЯ З БАНКОМ “ЛЬВІВ” ТРИВАЄ ПОНАД 20 РОКІВ!!!

Студенти і викладачі кафедри фінансів Львівської політехніки активно інтегрують свої знання у банківський сектор.

Багато випускників кафедри працюють у банку “Львів”.

Спільно з керівництвом міста та області банк «Львів» бере активну участь у розробці та впровадженні регіональних програм щодо вирішенню важливих для області проблем. Це, зокрема, стосується програми енергозбереження, муніципальної програми розвитку міського транспорту, а також підтримки малого та середнього бізнесу.

У свою чергу, банківські працівники діляться новими досягненнями у сфері розвитку банківських установ з викладачами і студентами кафедри фінансів Львівської політехніки.

Відтак, начальник Управління операційними ризиками та контролю Мокрик Андрій разом з професором Бондарчук Марією провели лекцію для студентів на тему: “Управління банківськими ризиками”.

Лотос Олена – головний спеціаліст  і Івашків Софія – спеціаліст Управління по роботі з персоналом провели консультації для студентів з програми навчання Start up Банкір. У цьому контексті,  усі домовилися про подальші зустрічі з метою компетентного навчання майбутніх фахівців банківської сфери і стажування та працевлаштування випускників кафедри фінансів в банку “Львів”.