Актуальні і перспективні зустрічі фахівців кафедри фінансів ІНЕМ Львівської політехніки і банку “ЛЬВІВ”

Довготривала співпраця кафедри фінансів Львівської політехніки з банківськими установами дає позитивні результати у підготовці кваліфікованих спеціалістів для розвитку банківської системи України.

Студенти і викладачі кафедри фінансів Львівської політехніки активно інтегрують свої знання у банківський сектор. Багато випускників кафедри працюють у банку “Львів”.

У цьому контексті, відбулась зустріч з Лідією Мельник – начальником управління по роботі з персоналом АТ АКБ «Львів» та її помічницею Тетяною.  Лідія Мельник ознайомила студентів з історією розвитку банку, з переліком послуг, які можуть отримати клієнти, а також розповіла про перспективні напрями діяльності банку, запросила студентів на навчання в Школі банкірів АТ АКБ «Львів» та відповіла на запитання студентів. Запитання стосувались можливості проходження виробничої практики та працевлаштування.

З метою компетентного навчання майбутніх фахівців банківської сфери і стажування та працевлаштування випускників кафедри фінансів в банку “Львів” усі домовилися про подальші зустрічі.